نسخه جدید نوا لانچر شامل انیمیشن های جدید و تغییرات زیادی است

نوا لانچر 7

Nova لانچر یکی از پرطرفدارترین لانچرهای اندرویدی است که از ویژگی های زیادی برخوردار است .اکنون نسخه جدید نوا لانچر که با شماره 7 آماده شده است ، به طور کامل بازنویسی شده است و تغییرات اساسی نسبت به قبل کرده است که در ادامه آنها را به شما خواهیم گفت .


پیش از این که به بررسی ویژگی های جدید در نوا لانچر 7 بپردازیم ، باید گفت که این یک به روزرسانی بزرگ برای این برنامه است که در زمان نوشتن این مطلب هنوز برای کل دنیا در دسترس نمی باشد .با این حال در بررسی که androidcentral از نسخه بتا این برنامه داشته ، از نظر ظاهری بسیار خوب بوده است .

لیست مشخصات جدید در نسخه جدید نوا لانچر

+ طرح بندی جدید آیکون پوشه ها
+ پیمایش عمودی در پوشه ها
+ ژست حرکت به سمت پایین برای آیکونها (نسخه پریمیوم )
+ نوار جست و جو و تب بار در کشوی برنام ها را می توان در پایین صفحه قرار داد
+ گزینه های بیشتر در نوار جست و جو

+ دستکاری بهبود یافته در تغییر شکل آیکون ها در تم ها
+ گزینه غیرفعال کردن بازخورد هپتیک در کشیدن روی اعلان ها
+ رفع اشکالات بسیار زیاد

اولین ویژگی جدیدی که کوچک به نظر می رسد اما می تواند تأثیر زیادی بگذارد ، توانایی تنظیم برنامه ها و میانبرهای مختلف برای زمان کشیدن انگشت به پایین از یک برنامه در صفحه اصلی است ، به جای اینکه فقط صفحه را به سمت بالا بکشید. به عنوان مثال ، می توانید با کشیدن انگشت به سمت بالا از برنامه تماس ها ، گوگل Meet را برای تماس ویدیویی خود به نمایش در آورید و برای شماره گیری مستقیم ، انگشت خود را به پایین بکشید .

یکی دیگر از مواردی در نوا لانچر 7 تغییرات زیادی داشته ،اپ دراور یا کشوی برنامه هاست که با حذف کشوهای برنامه با صفحه افقی شروع می شود.هنوز می توانید از تب های کشوی برنامه استفاده کنید و آنها را به صورت افقی بکشید ، اما اکنون هر برگه به ​​جای صفحات ثابت که می توانید از طریق آنها ورق بزنید ، به یک لیست یا شبکه پیمایش کننده عمودی تبدیل شده است.

در کشوی برنامه نیز گزینه های مشابهی برای جستجو وجود دارد و پوشه ها نیز از نظر ظاهری اصلاحات جدیدی دارند.همچنان امیدواریم که نوا 7 هر چه زودتر به سمت انتشار نسخه با ثبات حرکت کند و تغییرات بیشتری ایجاد کند.اگر می خواهید گوشی اندرویدی قدیمی خود را از نظر ظاهری تغییر اساسی بدهید ، همین الان Nova Launcher را نصب و امتحان کنید .

مطلب مرتبط :
نسخه جدید مایکروسافت لانچر با حالت تاریک پیشرفته و پشتیبانی از حالت افقی منتشر شد
معرفی بهترین لانچرهای اندرویدی برای تغییر تجربه کاربری اندروید


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *