ترفندهای One UI : پخش صدا روی دستگاه های بلوتوثی بدون خارج شدن صدا از تلفن

بسیاری معتقدند که رابط کاربری گوشی های سامسونگ ، بهترین تجربه کاربری را در بین تمام دستگاه های اندرویدی ارائه می دهد .نکات و ترفندهای One UI بسیار زیادند و در این مطلب چیزی را به شما خواهیم گفت که کم تر در مورد آن صحبت شده است .Separate App Sound یا جدا کردن صدای برنامه .

Separate App Sound یا صدای برنامه را جدا کنید ، یکی از تنظیمات منحصر به فرد در رابط کاربری One UI سامسونگ است که به کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت های گلکسی این اجازه را می‌دهد تا صدای رسانه را از برنامه‌های مورد نظر به دستگاه‌های خارجی هدایت کنند و در عین حال همه صداهای دیگر را که از بلندگوهای داخلی گوشی می‌آیند را هم جداگانه گوشی دهند .

این ویژگی برای مواقعی می تواند بسیار مفید باشد .به عنوان مثال زمانی که می خواهید یک آهنگ مورد علاقه را روی تلویزیون یا یک پخش کننده بلوتوث دیگر پخش کنید ، این امکان را خواهید داشت تا با جدا کردن صدای برنامه ، موسیقی پخش شده را بدون اینکه صدایی از گوشی یا تبلت شما خارج شود ، فقط از دستگاه خارجی گوشی کنید و همزمان با تلفن به دیگر صداهای مورد نیاز خود توجه کنید .

به عبارت دیگر، Separate App Sound به دو برنامه اجازه می دهد تا صدا را به طور همزمان به دو منبع مختلف جداگانه ارسال کنند.این یک ابزار بسیار قدرتمند برای یک دستگاه تلفن همراه است که قابلیت‌های مشابه یک رایانه شخصی را به تلفن‌ها و تبلت‌های سامسونگ اضافه می‌کند.

چگونه جدا کردن پخش صدا را در گوشی سامسونگ فعال کنیم ؟

1.برنامه تنظیمات را باز کنید و از لیست گزینه Sound and vibration ( صدا و لرزش ) را انتخاب کنید.
2.در پایین این صفحه گزینه Separate app sound ( صدای برنامه را جدا کنید ) را پیدا و روی آن ضربه بزنید.

 ترفندهای One UI

3.دراینجا توضیحاتی در این مورد داده شده که می توانید مطالعه کنید و سپس گزینه Turn on now ( اکنون روشن شود ) را با ضربه روی دکمه کناری ، فعال کنید .
4.از پنجره باز شده گزینه Select ( انتخاب ) را بزنید .

 ترفندهای One UI / جدا کردن صدای برنامه

5.اکنون انتخاب کنید که کدام برنامه باید صدا را از دستگاه های بلوتوث خارجی پخش کند .می توانید با زدن دکمه Add برنامه های دیگری را اضافه کنید .

جدا کردن صدای برنامه در گوشی سامسونگ

6.سپس از منوی اصلی ، روی گزینه Audio device ( دستگاه صوتی ) ضربه بزنید و بلندگوی بلوتوثی را که می‌خواهید توسط برنامه‌هایی که انتخاب کرده‌اید استفاده شود، انتخاب کنید.

 ترفندهای One UI

با انجام این کار اکنون می توانید بدون اینکه صدایی از تلفن یا تبلت خود خارج شود ، موسیقی و موارد دلخواه دیگر را روی بلندگوهای خارجی پخش کنید .این یکی دیگر از نکات و ترفندهای One UI بود که در این جا به شما گفتیم و اگر می خواهید بیشتر بدانید ، با ما همراه باشید .

منبع


مطلب مرتبط :
11 نکته و ترفند One UI 3 که برای استفاده حرفه ای از گوشی گلکسی خود باید بدانید
ترفندی برای افزایش روشنایی ویدیوها در گوشی سامسونگ با One UI 4


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *