چگونه از ویژگی Spaces در توییتر اندروید برای چت صوتی استفاده کنیم ؟

ویژگی spaces در توییتر اندروید

احتمالا تاکنون شما هم در مورد برنامه کلابهاوس که این روزها بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار دارد ، شنیده اید یا از آن استفاده کرده اید .این در واقع یک شبکه اجتماعی مبتنی بر صدا است که هم اکنون بسیاری از پلتفرم ها تلاش می کنند ، مشابه یک چنین قابلیتی را راه اندازی کنند .ویژگی Spaces در توییتر یکی از این نمونه هاست که اکنون برای اندروید هم در دسترس است .


Twitter Spaces تقریبا در اکثر گوشی های اندرویدی کار می کند و به نظر می رسد که هیچ مشکلی در استفاده از آن روی دستگاه های ارزان تر نباید وجود داشته باشد .بنابراین مهم نیست که شما از چه مدل و دستگاه اندرویدی استفاده می کنید و در صورت دسترسی داشتن به توییتر باید بتوانید از این ویژگی بهره مند شوید .

نحوه استفاده از ویژگی Spaces در توییتر اندروید

1.برنامه Twitter را باز کنید.
2.در صفحه اصلی ، هر اسپیس یا فضایی که فعال است را با رنگ بنفش در نوار بالا و چسبیده به Fleets ( همان استوری ها ) مشاهده می کنید. برای مشاهده پیش نمایش شرکت کنندگان ، روی یکی از این فضاها ضربه بزنید.
3.برای ورود خودکار به این فضا و شروع به گوش دادن به مکالمه ای که در حال انجام است ، روی دکمه Join this space ضربه بزنید .

Spaces در توییتر

4.در این صفحه صحبت کنندگان در بالای لیست نمایش داده می شوند .برای صحبت کردن می توانید روی دکمه Request ( درخواست ) در گوشه پایین سمت چپ صفحه ضربه بزنید .
5.پس از پذیرفته شدن درخواست صحبت شما ، دکمه میکروفون قطع شده را در گوشه پایین خواهید داشت که برای شروع صحبت می توانید هر لحظه روی این دکمه ضربه بزنید .
6.در این جا چه به عنوان گوینده یا شنونده حضور داشته باشید ، می توانید با ضربه زدن روی دکمه react ( آیکون قلب + ) واکنش خود را در مقابل سخنران نشان دهید .
7.با ضربه زدن روی دکمه share یا اشتراک گذاری ( آیکون فلش رو به بالا ) در گوشه پایین سمت راست ، می توانید برای دنبال کنندگان خود در توییتر این فضا را به اشتراک بگذارید .

ویژگی Spaces در توییتر همانند آنچه که اولین بار با کلابهوس ارائه شده ، اساسا یک کنفرانس صوتی تعاملی است که می تواند شما را به دوستانتان یا افراد و شخصیت های مورد علاقه و مطرح ، متصل کند و این یک راه سریع برای مکالمه مستقیم میان افراد است .

متأسفانه ، در حال حاضر ، بیشتر کاربران نمی توانند یک اسپیس یا فضای جدیدی ایجاد کنند و در حالی که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است ، این امتیاز فقط براساس دعوت اعطا می شود.با این حال این قابلیت در توییتر هنوز می تواند بسیار جذاب باشد مخصوصا که هنوز نسخه اندرویدی کلابهوس در دسترس نیست .

یک نکته بسیار خوب دیگر در این مورد ، این است که در این جا نیازی نیست که برای گوشی دادن به یک مکالمه صفحه را روشن نگه دارید یا در داخل برنامه باقی بمانید .مانند هر نوع تماس دیگر ، اسپیس در توییتر می تواند در پس زمینه باز بماند ، و برای دسترسی سریع در نوار اعلان مخفی می شود .

مطلب مرتبط :
آخرین نسخه تلگرام با ویژگی های جدید برای چت صوتی منتشر شد
نحوه قرار دادن توییت در یک fleet ( استوری ) در گوشی اندروید
چگونه صدای Fleets در توییتر را قطع کنیم ؟

منبع androidcentral


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *