چگونه از ضبط تماس در گوشی های شیائومی استفاده کنیم ؟

ضبط تماس با گوشی شیائومی

همه ما حداقل برای یک بار هم که شده در زندگی خود نیاز به ضبط کردن یک تماس را احساس خواهیم کرد .به عنوان مثال زمانی که با دکتر یا مشاور صحبت می کنیم و می خواهیم بعدا از صحبت های آن استفاده کنیم .خوشبختانه ضبط تماس در گوشی های شیائومی وجود دارد اما اگر هنوز آن را امتحان نکرده اید با ما در ادامه همراه باشید .


نکته مهمی که در اینجا باید اشاره کنیم ، این است که ضبط مکالمه بدون رضایت طرف مقابل ممکن است در برخی کشورها جرم تلقی شود. بنابراین توصیه می شود قبل از استفاده از آن به طور کامل تحقیق کنید که آیا در کشوری که زندگی می کنید ، چه قوانینی در این مورد وجود دارد .

روش های ضبط تماس ها در گوشی شیائومی

به طور کلی در گوشی های شیائومی دو راه برای ضبط تماس های وجود دارد : اول استفاده از برنامه اصلی تماس شیائومی ( Mi dialer) و دوم استفاده از برنامه تماس گوگل ( Google Phone ) .در ادامه ما نحوه استفاده از هر دو برنامه را به شما خواهیم گفت .

نحوه استفاده از ضبط تماس در برنامه شماره گیر اصلی شیائومی

نکته : فقط دستگاه های شیائومی از سال 2019 به بعد با رام چین، تایوان و اندونزی از برنامه شماره گیر شیائومی Mi Dialer برخوردارند .

اگر دستگاه شیائومی ( ردمی یا پوکو ) برنامه تماس شیائومی را دارد می توانید به راحتی مکالمات خود را ضبط و ذخیره کنید ..برای ضبط تماس، مانند تصویر اول در رابط کاربری صفحه تماس ، روی دکمه ضبط (recorde) ضربه بزنید.سپس باید به میکروفون اجازه دسترسی به تماس ها را بدهید .سپس هر زمان که بخواهد با ضربه زدن روی دکمه آبی رنگ ( تصویر سوم ) ضبط تماس را متوقف کنید .

ضبط تماس در گوشی های شیائومی

چگونه به تماس های ضبط شده با شماره گیر شیائومی گوش کنیم ؟

1.ابتدا برنامه تماس شیائومی ( Mi Phone ) را باز کنید .
2.روی دکمه فلش کوچک در سمت راست تماس مورد نظر ضربه بزنید .
3.اکنون یک بار دیگر روی تماس مورد نظر ضربه بزنید ( تصویر دوم ) .
4. در نهایت می توانید با ضربه زدن روی دکمه پخش به تماس ضبط شده گوش دهید.

ضبط تماس در گوشی های شیائومی

چگونه از ضبط تماس در گوشی های شیائومی با شماره گیر گوگل استفاده کنیم؟

تمام دستگاه های شیائومی به غیر از رام های چین ، تایوان و اندونزی به صورت پیش از برنامه تماس گوگل ( Google Phone ) بهره می برند .این برنامه اخیرا به قابلیت ضبط تماس در برخی کشورها مجهز شده است .اما برای همه کشورها در دسترس نیست .

به منظور ضبط تماس ها در برنامه گوگل فون ، باید هنگام تماس در رابط کاربری دکمه ضبط یا record را پیدا کنید .سپس برای ضبط تماس کافی است روی این دکمه ضربه بزنید .با این کار صدای این تماس در حال ضبط است ( this call is being recorded ) برای شما و طرف مقابل شنیده خواهد شد .این به معنای این است که مخاطب شما از ضبط شدن تماس آگاه خواهد شد .

ضبط تماس در گوشی های شیائومی با برنامه گوگل فون

چگونه به تماس های ضبط شده با برنامه گوگل Phone دسترسی پیدا کنیم ؟

1.برنامه تماس یا شماره گیر گوگل را باز کنید .
2.سپس روی تماسی که ضبط کرده اید ضربه بزنید.اکنون مکالمات ضبط شده را مشاهده خواهید کرد .
3.روی مکالمه ای که می خواهید به آن گوش دهید ضربه بزنید و سپس روی دکمه پخش ضربه بزنید.

ضبط کردن تماس ها در گوشی اندروید

علاوه بر این دو روش ، شما می توانید در صورت یافتن یک برنامه ضبط تماس شخص ثالث از آن هم برای این کار استفاده کنید اما گوگل مدتی است که این نوع برنامه ها را از فروشگاه پلی حذف کرده است و بهتر است در مارکت های دیگری مانند بازار یا مایکت به دنبال یک برنامه ضبط تماس باشید .

منبع


مطلب مرتبط :
چگونه حالت یک دست در گوشی شیائومی را فعال یا غیرفعال کنیم ؟
نحوه قفل کردن یا مخفی کردن برنامه ها در گوشی شیائومی


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *