چگونه رنگ پس زمینه استوری ها در اینستاگرام را تغییر دهیم ؟

مخفی کردن لایک ها در اینستاگرام

شما می توانید با استوری های اینستاگرام بسیار خلاق باشید .می‌توانید ویدیوها، عکس‌ها، نقاشی‌ها، آثار هنری و موارد دیگر را به فید استوری اینستاگرام خود اضافه کنید.اگر نیاز به یک بوم خالی برای محتوای استوری خود نیاز دارید باید بدانید که چگونه رنگ پس زمینه را در استوری های اینستاگرام تغییر دهید.


هنگامی که قصد ارسال محتوایی ( متن ، عکس و ویدیو ) در قالب استوری در اینستاگرام را دارید ، خوب است که با یک بوم خالی شروع کنید .برای شروع ابتدا اینستاگرام را روی گوشی اندروید یا آیفون خود باز کنید .سپس با فشار دادن دکمه Your story ( داستان شما ) در بالای برنامه یا کشیدن انگشت از سمت چپ به راست ، وارد دوربین اینستاگرام شوید .

در دوربین داخلی اینستاگرام یک عکس بگیرید یا تصویری از گالری خود اضافه کنید.سپس روی دکمه سه نقطه در گوشه بالای صفحه ضربه بزنید و از منوی باز شده گزینه Draw ( طراحی ) را انتخاب کنید .

استوری اینستاگرام

اکنون علاوه بر تمام ابزارهایی مختلفی که در بالای صفحه به شما ارائه شده ، می توانید از قسمت پایین صفحه هر رنگی را که می خواهید برای پس زمینه استوری خود استفاده کنید را انتخاب کنید .پس از انتخاب رنگ دلخواه ، هر نقطه از تصویر را که لمس کنید و نگه دارید ، تمام صفحه با آن رنگ پر خواهد شد .

تغییر رنگ رنگ پس زمینه استوری ها

برای خروج از حالت طراحی، علامت تیک را در گوشه بالا سمت راست فشار دهید.اکنون یک پس‌زمینه رنگی متفاوت دارید که می‌توانید از آن به عنوان پس‌زمینه برای تصاویر، ویدیوها و موارد دیگر استفاده کنید.

تغییر رنگ پس زمینه استوری ها در نگاه اول چیز ساده ای است اما این کار باعث می شود که استوری های شما تا حدودی از دیگران متمایز شوند و نشان می دهد که شما یک کاربر مبتدی در اینستاگرام نیستید .

منبع


مطلب مرتبط :
نحوه اضافه کردن لینک به استوری های اینستاگرام
چگونه وضعیت فعالیت در اینستاگرام را روی آیفون غیرفعال کنیم ؟جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *