چگونه می توان شخصی را به برنامه کلاب هاوس دعوت کرد ؟

اپلیکیشن کلاب هاوس برای اندروید

اگر شما در برنامه کلاب هاوس عضو شده اید یا اخبار مربوط به آن را پیگیری کرده باشید ، احتمالا می دانید که در حال حاضر تنها راه پیوستن به این برنامه ، داشتن یک دعوتنامه از طرف دیگر اعضا می باشد .این برنامه پس از یکسال اکنون به طور رسمی در گوگل پلی استور هم منتشر شده و شما می توانید دوستان اندرویدی خود را هم به آن دعوت کنید .

اگر در دنیای کلاب هاوس تنها هستید و می خواهید چند نفر از دوستانتان یا افراد همکاری که از این سرویس استقبال می کنند ، را به این برنامه برنامه دعوت کنید ، در ادامه با ما همراه باشید تا به شما نشان دهیم که چگونه به راحتی شخصی را به کلاس هاوس دعوت کنید . قبل از شروع به ارسال دعوت نامه ، مهم است که در مورد برنامه Clubhouse چند نکته را در ذهن داشته باشید :

+ برای دعوت دیگران حتما نیاز به شماره تلفن آن می باشد .بنابراین برای راحتی کار بهتر است شماره آن را در لیست مخاطبین ذخیره داشته باشید .همچنین باید از درج کد کشور و منطقه اطمینان حاصل کنید ، در غیر این صورت ، مخاطب آنها را در صفحه دعوت مشاهده نخواهید کرد.
+ امکان بازارسال کردن دعوت در حال حاضر وجود ندارد و اگر آن را به شما دیگری اشتباه ارسال کنید ، راه دیگری برای بازگشت دعوتنامه شما وجود ندارد .
+ در ابتدا فقط دو دعوت نامه در دسترس شماست.افرادی که زودتر وارد برنامه شدند دعوت نامه های بیشتری نسبت به افرادی که بعداً به کلابهاوس پیوسته اند دریافت کرده اند. بهترین روش برای کسب دعوتنامه های بیشتر ، این است که به طور منظم میزبان مکالمات باشید و به مکالمات بپیوندید .
+ وقتی تعداد دعوت نامه های شما افزایش یابد ، Clubhouse برای شما یک اعلان درون برنامه ای ارسال می کند. همچنین می توانید آن را از قسمت پاکت در بالای صفحه مشاهده کنید.

نحوه دعوت کردن دیگران به برنامه کلاب هاوس

1.Clubhouse را باز کنید و در صورت لزوم وارد سیستم شوید.
2.در بالای صفحه روی آیکون پاکت Invitation ضربه بزنید .
3.در این صفحه می توانید ، در بالا تعداد دعوتنامه های ( Invites ) در دسترس خود با مشاهده کنید .( همان طور که گفتیم در ابتدا فقط دو دعوتنامه به شما اختصاص خواهد یافت )
4.در پایین صفحه می توانید لیستی از مخاطبین خود را مشاهده کنید و با ضربه زدن روی دکمه Invite در کنار آن ، مخاطب مورد نظر را به برنامه دعوت کنید . می توانید از ابزار جست و جو برای پیدا کردن مخاطب مورد نظر خود استفاده کنید .

دعوت از دیگران برای عضویت در برنامه کلاب هاوس

5.اکنون یک پیام کوتاه متنی ( sms ) برای شماره تلفن مخاطب مورد نظر شما برای دعوت او به برنامه ارسال می شود .

سپس شما می توانید دعوت نامه های ارسال شده را که هنوز پذیرفته نشده اند بررسی کنید و در صورت تمایل یک یادآوری ارسال کنید.به این منظور یک بار دیگر روی آیکون پاکت در بالای صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید و سپس گزینه See Pending Invites را انتخاب کنید .در این صفحه می توانید دعوت های در انتظار خود را مشاهده کنید و با ضربه زدن روی دکمه Send Reminder یک یادآوری برای مخاطب ارسال کنید .

ارسال دعوتنامه به دیگران در برنامه کلاب هاوس

بعد از اینکه دعوتنامه ای را برای شخصی ارسال کردید و او پذیرفت ، در داخل برنامه اعلانی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید با ضربه زدن روی آیکون زنگ در بالای صفحه اصلی برنامه، از این موضوع آگاهی پیدا کنید .وقتی کسی دعوت شما را بپذیرد ، شما در پروفایل آن به عنوان کاربری که وی را برای عضویت در برنامه کلاب هاوس معرفی کرده است ، نمایش داده می شوید.

این فعلا تنها روشی است که برای جذب کاربران جدید و استفاده از کلاب هاوس به کار رفته است و دلیل آن می تواند جلوگیری از ورود و ثبت تعداد زیادی کاربر به یکباره در برنامه باشد .

مطلب مرتبط :
چگونه مکان کسب و کار خود را به برنامه ویز اضافه کنیم ؟
چگونه می توان از حالت یک دستی در آیفون استفاده کرد ؟

منبع groovypost


جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *