افکت های جدید برای بومرنگ اینستاگرام اضافه شد

instagram-logo

اگر از اینستاگرام زیاد استفاده می کنید احتمالا با Boomerang آشنا هستید .این ابزار در واقع می تواند ویدیوهای کوتاهی که سه بار از اول به آخر و به صورت معکوس پخش می شود( به صورت loop ) را برای شما ایجاد کند .از امروز افکت های جدید برای بومرنگ در دسترس خواهد بود که می توانید به کمک آنها استوری های جذاب تری تهیه کنید .


ویژگی بومرنگ اینستاگرام از سال 2015 معرفی شده است که در این پنج سال هیچ تغییر و بهبودی در آن ایجاد نشده است . به گفته سخنگوی اینستاگرام این احتمالا پرکاربردترین ویژگی ای است که کاربران از آن برای استوری های خود استفاده می کنند ، بنابراین اکنون تصمیم گرفته شده تا آن را بهبود ببخشند.

گزینه های جدید در بومرنگ اینستاگرام

اکنون شما می توانید از 3 افکت جدید برای بومرنگ با نام های SloMo ، Echo و Duo که هر کدام خاصیت خاص خود را دارند استفاده کنید .حالت SloMo همان طور که از نامش پیداست می تواند سرعت پخش ویدیوی بومرنگ را تا نصف کاهش دهد .از گزینه Echo می توانید برای تار کردن اشیا در ویدیو استفاده کنید که تقریبا یک حالتی مانند خطای دید را ایجاد می کند و فیلتر Duo پخش معکوس ویدیو را با سرعت بیشتر و با افکتی جالب به اول کلیپ برمی گرداند.

باید گفت که این فیلترها چیز جدیدی به شمار نمی روند چرا که برنامه هایی مانند Snapchat و TikTok چنین چیزی را از مدت ها پیش ارائه کرده اند .با این حال اینستاگرام در ماه های اخیر تلاش کرده که با ارائه قابلیت های جدید برای قسمت استوری ، کاربران را همچنان در این پلت فرم نگه دارد .

مطلب مرتبط » اینستاگرام ویژگی جدید layout را برای قرار دادن چندین عکس در یک استوری منتشر کرد

برای دسترسی به این ویژگی های جدید در اینستاگرام باید ابتدا بروزرسانی جدید این برنامه را از اپ استور یا پلی استور دریافت کنید .

منبع techcrunch / 9to5mac


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *