به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی شیائومی Mi A3 منتشر شده اما باید منتظر بمانید !

گوشی شیائومی Mi A3

اندروید 11 کم کم در حال ورود به دستگاه های مختلفی است و در این زمینه سامسونگ و شیائومی تا به امروز بهتر عمل کرده اند .گوشی شیائومی Mi A3 جدیدترین دستگاهی است که این به روزسانی را دریافت کرده اما ظاهرا مشکلاتی برای برخی کاربران به وجود آورده است .

به روزرسانی مطلب در تاریخ 99/11/13

شیائومی پس از بروز اشکالاتی که در اولین نسخه اندروید 11 برای گوشی Mi A3 منتشر شده بود ، برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه های بیشتر ، این به روزرسانی را متوقف کرد ، اما از امروز یک نسخه جدید برای این گوشی منتشر شده که شامل ویژگی ضبط صفحه هم می باشد و از حجم 329 مگابایت برخوردار است .


آپدیت نسخه پایدار اندروید 11 برای شیائومی Mi A3 از امروز صبح شروع شده و مطابق معمول همه به روزرسانی های OTA ، مدتی طول می کشد تا تمام کاربران این گوشی بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند .با این حال می توانید از تنظیمات دستگاه به قسمت System  و سپس System update بروید و با ضربه روی گزینه Check for update از موجود بودن این به روزرسانی مطمئن شوید .

هم اکنون گزارش های اولیه حاکی از آن است که ممکن است این به روزرسانی بر روی تمام واحدها به خوبی عمل نکند و مشکلاتی به وجود بیاورد .این مشکل برای کاربران به حدی جدی بوده که دستگاه پس از دریافت و نصب بسته به روزرسانی در راه اندازی مجدد دچار مشکل شده و دیگر نه روشن می شود و نه شارژ و در حالت مرده قرار می گیرد .هنوز نه اطلاعاتی زیادی در مورد آنچه اتفاق افتاده وجود دارد و نه راه حلی برای رفع مشکل این کاربران .

این اولین باری نیست که این اتفاقات برای این دستگاه به وجود می آید و سال گذشته هم هنگام دریافت اندروید 10 هم مشکلاتی داشت به طوری که اسکنر اثرانگشت آن با مشکل مواجه می شد.در هر صورت اگر شما اعلان به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کردیده اید ، توصیه می شود ، چند روزی صبر کنید و منتظر خبرهای بعدی ما در همین جا باشید .

آپدیت اندروید 11 برای گوشی شیائومی Mi A3

این بسته به روزرسانی از حجم 1.4 گیگابایت برخوردار است و مطابق انتظار پس از نصب شما باید به ویژگی های جدید اندروید 11 ، از جمله حباب های چت ، سیستم مکالمه در نوار اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف ، ضبط کننده صفحه داخلی و برخی دیگر از قابلیت های کوچک دسترسی پیدا کنید .

گوشی شیائومی Mi A3 آخرین دستگاه اندروید One این شرکت چینی می باشد که با دستگاه های سری می و ردمی این شرکت بسیار متفاوت است .این گوشی در ابتدا با اندروید 9 معرفی و عرضه شد و سال گذشته به اندروید 10 آپدیت شده و اکنون به احتمال زیاد اندروید 11 آخرین به روزرسانی سیستم عامل برای این گوشی خواهد بود .

مطلب مرتبط :
کدام یک از گوشی های شیائومی اندروید 11 را دریافت می کنند ؟
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *