چگونه قابلیت کنترل پخش موزیک را روی مچ بند شیائومی بند 4 فعال کنیم ؟

شیائومی mi-band-4

شیائومی بند 4 یکی از محبوبترین مچ بندهای هوشمند در بازار می باشد که با قیمت مناسب می تواند قابلیت ردیابی فعالیت ها ، ردیابی خواب و البته امکان کنترل پخش موزیک را برای شما فراهم کند .


یکی از ویژگی های بسیار مفید مچ بند هوشمند شیائومی Mi band 4 این است که به کاربران امکان می دهد موسیقی را از روی آن پخش یا متوقف کنند. سامسونگ هم اخیرا در یک بروزرسانی این ویژگی را برای مچ بند گلکسی Fit اضافه کرده است .به کمک این ویژگی شما می توانید هنگام تمرینات خود آهنگ را متوقف یا به جلو و عقب ببرید. فعال کردن ویژگی از روی برنامه Mi Fit آسان می باشد اما گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در ارتباط به وجود بیاید .

برای این منظور ابتدا اتصال بلوتوث گوشی هوشمند خود را روشن کنید.برنامه “Mi Fit” را روی گوشی باز کنید و مچ بند خود را با برنامه همگام سازی یا وصل کنید.سپس مطابق مراحل زیر تنظیمات را انجام دهید .

1.برنامه Mi Fit را روی گوشی خود باز کنید .
2.از قسمت پایین صفحه روی گزینه نمایه ( Profile ) ضربه بزنید .
3.زیر عنوان دستگاه های من روی Mi Smart Band 4 ضربه بزنید.

4.در این صفحه روی گزینه هشدارهای برنامه ( App Alert ) ضربه بزنید .
5.از قسمت بالای این صفحه روی گزینه نمی توان به اعلان ها دسترسی داشت ، ضربه بزنید .
6.در نهایت ضامن گزینه Mi Fit را بکشید تا اعلان ها را روی مچ بند بتوانید مشاهده کنید .

برای کنترل پخش موزیک ، روی صفحه اصلی مچ بند به سمت راست بکشید تا منوی کنترل موزیک را مشاهده کنید .در غیر این صورت باید به قسمت More ( بیشتر ) و سپس از منو ، روی گزینه Music ضربه بزنید تا یک کنترل پخش ساده به شما نشان داده شود .

اگر همه چیز به درستی کار کند ، اکنون شما می توانید آهنگی که از روی گوشی در حال پخش را روی مچ بند مشاهده کنید در غیر این صورت با پیغام Phone is disconnected مواجه خواهید شد و کنترل پخش غیر فعال است .


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *