چگونه در اینستاگرام تماس ویدیویی گروهی برقرار کنیم ؟

در روزگار شیوع ویروس کرونا بسیاری از ما باید زمان های زیادی را در خانه بنشینیم و کم تر می توانیم با دوستان و اطرافیان خود ملاقات کنیم .اما شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای رسانه ای می توانند کمک زیادی کنند و به راحتی با برقراری یک تماس ویدیویی گروهی در اینستاگرام یا واتس اپ و دیگر برنامه ها شما می توانید با آشنایان خود ارتباط تصویری برقرار کنید .


دایرکت اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا همزمان با 6 نفر تماس ویدیویی برقرار کنند، درست همانند آن چیزی که در فیسبوک ، اسکایپ ، FaceTime یا اسنپ چت وجود دارد .برای شروع یک تماس ویدیویی گروهی در اینستاگرام می توانید مطابق مراحل زیر عمل کنید .

1.Instagram را باز کنید و بر روی آیکن هواپیمای کاغذی در گوشه بالای سمت راست صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید .

قابلیت دایرکت مسسج در اینستاگرام

2.در این صفحه روی آیکن دوربین فیلم برداری در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید .

 گرفتن تماس ویدیویی گروهی در اینستاگرام

3.اکنون افرادی که می خواهید تماس ویدیویی با آنها را شروع کنید ، از لیست انتخاب یا نام آنها را در کادر جست و جو تایپ کنید و روی دکمه Start ( شروع ) ضربه بزنید .

مطلب مرتبط » چگونه در Face Time تماس تصویری گروهی برقرار کنیم؟

به خاطر داشته باشید که هر کسی که شما یک پیام دایرکت از آن گرفته باشید ، می تواند با شما تماس ویدیویی بگیرد و برای جلوگیری از تماس ، می توانید آن را بلاک یا تماس را رد کنید .

اضافه کردن افراد در حین تماس ویدیوی

شما همچنین می توانید در زمان انجام یک تماس ویدیویی یک به یک ، افراد دیگری را تا 5 نفر به تماس خود اضافه کنید تا این گونه یک تماس ویدیویی گروهی را ایجاد کنید .برای این کار زمانی که در حال مکالمه تصویری با یک نفر هستید ، روی آیکن add ( دو نفر پشت سر هم ) یا اضافه کردن ضربه بزنید .

سپس در صفحه بعد از لیستی که نشان داده شده است ،فرد یا افرادی که می خواهید به تماس تصویر خود اضافه کنید ، انتخاب یا نام آن ها را جست و جو کنید .سپس اعلان تماس برای طرف مقابل فرستاده می شود .

قابلیت جدید اینستاگرام برای نمایش عکس ها در تماس ویدیویی گروهی

اینستاگرام اخیرا قابلیت جدیدی هم به نام Co-Watching در دسترس کاربران قرار داده تا در روزهای قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا بتوانند پست های خود شامل عکس ، ویدیو و پیام ها را در حین تماس ویدیویی با دوستان خود مرور کنند.

برای دسترسی به این ویژگی ابتدا باید آخرین بروزرسانی موجود برای برنامه را نصب کنید .سپس می توانید این گزینه جدید را با ضربه زدن روی آیکن عکس کوچک اضافه شده در پایین صفحه تماس تصویری امتحان کنید .

منبع businessinsider


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *