نحوه گرفتن عکس های حالت شب در آیفون 11 و 11 پرو ، مکس

آیفون های 11

night mode یا حالت شب یک ویژگی جدید در گوشی های هوشمند است که برای اولین بار گوگل از آن در گوشی پیکسل 3 استفاده کرد و سپس به دیگر گوشی های اندروید و حتی آیفون های سری 11 هم راه یافت .گرفتن عکس های حالت شب در آیفون 11 و 11 پرو با گوشی های اندرویدی متفاوت است که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد .


در گوشی های اندرویدی شما برای گرفتن عکس های حالت شب باید گزینه night را در برنامه دوربین انتخاب کنید و سپس مدتی صبر کنید تا عکس شما پردازش و آماده شود اما در آیفون های 11 همه چیز به صورت خودکار و سریع تر از گوشی های اندروید انجام می شود .

مطلب مرتبط » بررسی گوشی آیفون 11 : بهتر و ارزان تر از آیفون XR

در این جا شما می توانید تنظیمات سفارشی هم برای Night Mode هم داشته باشید ( یک نوردهی یا اکسپوژر طولانی تر را انتخاب کنید) و اگر گوشی را روی یک سه پایه قرار دهید ، دوربین با درک این موضوع می تواند یک نوردهی حتی طولانی تر را انجام دهد ،بنابراین حتی می توانید اخترفوتوگرافی را روی آیفون 11 خود انجام دهید.

چگونه حالت شب در آیفون 11 و 11 پرو را فعال کنیم؟

همانطور که گفتیم ، فعال کردن حالت night در آیفون های 11 بسیار آسان است.اول از همه باید بدانید که این حالت در شرایط روشنایی نمی تواند فعال شود و شما نمی توانید در روز آن را داشته باشید کاری که اکثر گوشی های اندرویدی انجام می دهند .برای استفاده از این حالت در آیفون های سری 11 شما باید به معنای واقعی در یک محیط تاریک قرار داشته باشید .

زمانی که آیفون شما تشخیص بدهد که نیاز به استفاده از حالت شب وجود دارد ، یک آیکن نارنجی رنگ مربوط به نور دهی طولانی در بالای برنامه دوربین ظاهر خواهد شد .سپس می توانید همین حالا عکس خود را بگیرید و مطمئنا عالی خواهد شد .اما اگر می خواهید نتایج بهتری بدست بیاورید ، می توانید به طور دستی تایمر نوردهی را که در نزدیکی دکمه شاتر دوربین قرار دارد ، بیشتر کنید .

گرفتن عکس های حالت شب در آیفون 11 و 11 پرو

در اکثر مواقع حداکثر می توانید تا 4 ثانیه نور دهی را بیشتر کنید اما همان طور که گفتیم اگر گوشی را روی یک سه پایه به شکل ثابت قرار دهید ، می توانید زمان شاتر را برای عکاسی در حالت شب بیشتر کنید .

How to shoot night mode photos on your iPhone 11, iPhone 11 Pro, and iPhone 11 Pro Max

چگونه حالت شب را در سری آیفون 11 غیرفعال کنیم؟

اما اگر به هر دلیلی شما می خواهید که حالت شب یا night mode را غیرفعال کنید و یک عکس در حالت معمولی ثبت کنید ، این امکان را دارید تا با استفاده از تایمر کنار دکمه شاتر ، نوردهی را به طول کامل خاموش کنید و آن را مطابق تصویر زیر روی off قرار دهید .سپس می توانید یک تصویر گرفته شده در این حالت معمولی را با یک تصویر گرفته شده در حالت شب مقایسه کنید .

گرفتن عکس های حالت شب در آیفون 11 و 11 پرو

این تقریبا تمام آن چیزی است که باید در مورد حالت شب در آیفون های 11 بدانید و حتی بدون این که شما هیچ کاری انجام دهید ، دوربین به صورت خودکار تصاویر بسیار خوبی را می تواند در تاریکی برای شما ثبت کنید .

منبع phonearena


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *