ویژگی جدید توییتر به زودی امکان کنترل پاسخ دهندگان به توییت را فراهم می کند

تغییرات جدید توییتر

توییتر در حال تست ویژگی جدیدی است که به زودی این امکان را می دهد تا افرادی را که می توانند با توییت های شما در تعامل باشند را محدود کنید .این ویژگی جدید توییتر در راستای برنامه گفت و گوی سالم در این پلت فرم به اجرا گذاشته خواهد شد .


Twitter در حال تغییراتی در پلتفرم خود است تا اضطراب و نگرانی کاربران خود را کاهش دهد .بنابر گفته وب سایت Mashable این شرکت می خواهد آن چه که تحت عنوان سلامت مکالمه در این شبکه اجتماعی نامیده می شود را بهبود ببخشد .در اصل توییتر مجموعه گزینه های جدیدی را اضافه خواهد کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا پیش از ارسال توییت خود ، افرادی که می توانند به آن پاسخ دهند را انتخاب کنند .

توییتر این ویژگی را conversation dynamics یا پویایی مکالمه می نامد که با استفاده از آن شما می توانید مقدار صدای منتشر شده از توییت خود را کنترل کنید و آن را در یکی از چهار گزینه زیر از کاربران محدود کنید .

_ Global : ( تنظیم فعلی ) با انتخاب این گزینه هر کسی که توییت شما را ببیند می تواند به آن پاسخ دهد .
_ Group : افرادی را که شما دنبال می کنید و کسانی که آنها را در توییت منشن می کنید .

ویژگی جدید توییتر برای محدود کردن پاسخ دهندگان

_ Panel : با انتخاب این گزینه می توانید تنها به کاربرانی خودتان انتخاب و منشن می کنید ، اجازه پاسخ دادن به توییت را بدهید .
_ Nobody : و گزینه هیچ کس که با انتخاب آن کسی نمی تواند به توییت شما پاسخ دهد .

مطلب مرتبط » چگونه رمزعبور توییتر را تغییر دهیم و تایید هویت دو مرحله ای را فعال کنیم؟

در حالی هنوز هم تمام کاربران می توانند توییت را نقل و قول کنند ( اگر حساب عمومی باشد ) این ویژگی موضوع پاسخ اصلی را تحت کنترل نگه می دارد.این ویژگی جدید توییتر قرار است در اواخر امسال در بازارهای منتخب به صورت آزمایشی به اجرا گذاشته شود .

منبع androidcentral


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *