آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی دیگر سامسونگ منتشر شد

گوگل نسخه نهایی اندروید 13 را تا دو ماه دیگر منتشر خواهد کرد با این حال هنوز تعداد زیادی از دستگاه های ارزان قیمت و قدیمی تر منتظر رسیدن آپدیت اندروید 12 هستند .سامسونگ از امروز این به روزرسانی را برای گلکسی A02s ، گلکسی A03s و گلکسی A21s شروع کرد .


آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A02s در روسیه منتشر شده است، اما انتظار داریم کشورهای دیگر نیز ظرف چند روز آینده این آپدیت را دریافت کنند. این به روز رسانی با نسخه سیستم عامل A025FXXU4CVF4 و رابط کاربری One UI 4.1 ارائه می شود و شامل وصله امنیتی ماه ژوئن 2022 است که بیش از 60 آسیب پذیری حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می کند.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A02s

این به روزرسانی برای گلکسی A03s در صربستان شروع شده است و انتظار می رود تا چند هفته آینده به دست تمام کاربران دنیا برسد .این به روزرسانی با شماره سیستم عامل A037FXXU1BVFB و با رابط کاربری One UI 4.1 Core ( نسخه سبک One UI ) منتشر شده است و شامل وصله امنیتی ماه ژوئن 2022 هم می باشد .

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A03s

همچنین کاربران گوشی قدیمی گلکسی A21s هم باید خوشحال باشند چرا که هم اکنون آپدیت اندروید 12 با One UI 4.1 برای این گوشی نسبتا قدیمی شروع شده است .این به روزرسانی در حال حاضر در روسیه در دسترس است و باید ظرف روزهای آینده به مناطق بیشتری گسترش یابد .

گوشی گلکسی A21 اس

اندروید 12 برای گوشی های سامسونگ شامل ویژگی های جدید زیادی مثل پالت رنگ ( انتخاب رنگ های سیستم با استفاده از رنگ تصویر پس زمینه ) ، داشبورد حریم خصوصی ، ویجت های بازطراحی شده ، دکمه قطع دسترسی به میکروفون و دوربین در پنل تنظیمات سریع و برخی دیگر از ویژگی های امنیتی می باشد .همچنین سامسونگ در One UI 4.1 تمام برنامه های اصلی خود را بهبود بخشیده و ویژگی های جدید زیادی هم ارائه کرده است .

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A21s و گلکسی A02s که با اندروید 10 معرفی شده بودند ، آخرین به روزرسانی اصلی سیستم عامل است اما برای گلکسی A03s این اولین به روزرسانی اصلی است و سال آینده باید اندروید 13 را روی این گوشی مشاهده کنیم .

منبع


مطلب مرتبط :
10 قابلیت سفارشی سازی جدید در One UI 4 برای گوشی های گلکسی سامسونگ
9 ویژگی جدید در One UI 4 که حتما باید آنها را امتحان کنید


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *