آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A12 ناچو با One UI 4.1 منتشر شد

به روزرسانی اندروید 12 برای گلکسی A12 ناچو

اندروید 12 تا چند ماه دیگر جای خود را به اندروید 13 خواهد داد اما هنوز دستگاه های ارزان قیمت زیادی در صف گرفتن آن هستند .سامسونگ از امروز آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A12 ناچو ( نسخه با تراشه متفاوت از گلکسی A12 ) را آعاز کرد و این خبر خوبی برای دارندگان دستگاه های ارزان قیمت گلکسی است .


به روز رسانی اندروید 12 برای گلکسی A12 Nacho با شماره ساخت فریمور A127FXXU5BVE4 در روسیه منتشر شده است .این به روزرسانی شامل جدیدترین نسخه رابط کاربری یعنی One UI 4.1 و همچنین وصله امنیتی ماه می 2022 است که ده ها آسییب پذیری امنیتی و حریم خصوصی را برطرف می کند .طبق معمول این به روزسانی به تدریج در روزها و هفته های آینده به نقاط بیشتری گسترش می یابد .

اندروید 12 برای دستگاه های گلکسی سامسونگ از نظر ظاهری تغییر گسترده ای به همراه ندارد چراکه سامسونگ از پوسته اختصاصی خود یعنی One UI استفاده می کند اما تعداد ویژگی ها و قابلیت های جدید کم نیستند .پالت رنگ که مهم ترین ویژگی این نسخه اندروید است در اینجا به شما این امکان را می دهد تا تمام رنگ های اصلی و فرعی سیستم را با رنگ تصویر زمینه خود مطابقت دهید .

ویژگی جدید در One UI 4
انتخاب پالت رنگ در گوشی سامسونگ

رابط کاربری و ویجت های تغییر شکل داده شده ، دومین قابلیت مهم در اندروید 12 است که در کنار ابزارک هوشمند در One UI 4.1 قرار می گیرد .قابلیت های امنیتی و حریم خصوصی هم در این نسخه چشمگیر هستند .داشبورد حریم خصوصی در تنظیمات در کنار نشانگرهای دسترسی دوربین و میکروفون و همچنین دو دکمه جدید قطع دسترسی دوربین و میکروفون ، سطح امنیتی دستگاه را با انجام این به روزرسانی به مرحله دیگری می برد .

آپدیت One UI 4.1

علاوه بر اندروید 12 ، نسخه جدید رابط کاربری سامسونگ یعنی One UI 4.1 هم تعداد زیادی تغییرات داشته و علاوه بر بهبود تمام برنامه های اصلی مثل دوربین ، گالری ، کیبورد و غیره ، حالت تاریک پیشرفته تری ارائه می کند و ویجت های بیشتری برای صفحه قفل به ارمغان می آورد .

در پایان باید بگوییم که گلکسی A12 Nacho سال گذشته با اندروید 11 و One UI 3.1 معرفی شده و این اولین به روزرسانی اصلی برای این دستگاه ارزان قیمت سامسونگ است .بنابراین سال آینده حتما این دستگاه به اندروید 13 مجهز خواهد شد که آخرین آپدیت اصلی برای آن خواهد بود .

منبع


مطلب مرتبط :
9 ویژگی جدید در One UI 4 که حتما باید آنها را امتحان کنید
9 ویژگی جدید اندروید 12 که حتما باید آنها را امتحان کنید


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

One thought on “آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A12 ناچو با One UI 4.1 منتشر شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *