گلکسی A12 ناچو و گلکسی A03 اس آپدیت اندروید 13 را دریافت کردند

به روزرسانی One UI 5

سامسونگ طی دو ماه اخیر توانسته تقریبا تمام دستگاه های پرچمدار و میان رده جدید و قدیمی را به اندروید 13 و One UI 5.0 به روزرسانی کند و اکنون تمرکز این شرکت روی گوشی های ارزان قیمت می باشد .پس از گلکسی A13 5G ، حالا این به روزرسانی برای گلکسی A12 ناچو و گلکسی A03 اس هم منتشر شده است .


سامسونگ چند ماه پیش نقشه راه به روزرسانی های One UI 5.0 که بر پایه اندروید 13 می باشد ، را منتشر کرد و این طور به نظر می رسید که دستگاه های ارزن قیمتی مانند گلکسی A12 ناچو نمی توانند تا نیمه دوم سال میلادی 2023 این آپدیت را دریافت کنند .با این حال اکنون همه چیز متفاوت است و سامسونگ می خواهد تا قبل از پایان سال 2022 تمام دستگاه های سازگار را به این نسخه جدید اندروید مجهز کند .

به روزرسانی اندروید 12 برای گلکسی A12 ناچو

حالا به روزرسانی اندروید 13 و One UI 5.0 برای گلکسی A12 Nacho در چند کشور اروپایی مثل لهستان و روسیه برای کاربران در دسترس قرار گرفته است و به زودی تا چند روز و هفته آینده باید برای تمام دنیا منتشر شود .این به روزرسانی نسخه سیستم عامل را به A127FXXU7CL2 تغییر می دهد و همراه وصله امنیتی ماه نوامبر است .

گلکسی A03s دیگر دستگاه رده پایین سامسونگ است که چند ماه زودتر از زمانبندی به روزرسانی اندروید 13 را دریافت می کند .این به روزرسانی هم فعلا محدود به چند کشور اروپایی مثل صربستان است و انتظار می رود چند هفته ای زمان ببرد تا به دست تمام کاربران در سراسر دنیا برسد .

گلکسی A03 اس

اندروید 13 ویژگی هیجان انگیز جدیدی ندارد و تنها برخی ویژگی های قبلی که در اندروید 12 وجود داشت را پیشرفت می دهد .با این حال سامسونگ در One UI 5.0 اصلاحات زیادی داشته است اما از آنجایی که این دو دستگاه One UI 5 Core ( نسخه سبک تر از One UI 5 ) را دارند ، احتمالا برخی ویژگی ها را از دست خواهند داد .

اگر شما صاحب یکی از این دو دستگاه هستید و پس از چند هفته هنوز اعلان به روزرسانی را دریافت نکرده اید ، بهتر است با مراجعه به قسمت به روزآوری نرم افزار (Software update ) در تنظیمات دستگاه ، روی گزینه دانلود و نصب ( Download and install ) ضربه بزنید و این مورد را به صورت دستی بررسی کنید .

منبع 1 / منبع 2


مطلب مرتبط :
آپدیت اندروید 13 برای گوشی های نوکیا X10 و X20 منتشر شد
آپدیت اندروید 13 برای گلکسی A22 و گلکسی A23 منتشر شد


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *