آپدیت جدید می بند 6 ویژگی چراغ قوه را به این مچ بند هوشمند اضافه می کند

آپدیت جدید می بند 6

Mi Smart Band 6 جدیدترین مچ بند هوشمند شیائومی است که نسبت به نسل قبل از یک نمایشگر بزرگ و تمام صفحه برخوردار است .اکنون آپدیت جدید می بند 6 یک نوع ویژگی چراغ قوه ( flashlight ) برای این مچ بند به همراه دارد که می تواند بسیار مفید باشد .


شیائومی پس از مدت ها بروزرسانی جدیدی را برای می بند 6 منتشر کرده که علاوه بر اضافه شدن ویژگی چراغ قوه ، پشتیبانی از زبان های دیگری را هم به این مچ بند اضافه می کند .شیائومی پیش از این در ماه آوریل ( اردیبهشت 1400 ) ، یک به روزرسانی سیستم عامل برای می بند 6 منتشر کرد که به همراه نسخه 5.0 برنامه MI Fit ، نظارت بر تنفس را در هنگام خواب اضافه می کرد.

این آپدیت با شماره ساخت 1.0.4.38 هم اکنون تنها در چند کشور از جمله انگلیس ، کویت و جمهوری چک در دسترس کاربران است و انتظار می رود در روزهای آینده به تدریج در مناطق بیشتری منتشر شود .قبل از بارگیری آپدیت جدید می بند 6 باید ابتدا مطمئن باشید که برنامه می فیت شما به نسخه 5.3.0 یا بالاتر به روز شده است.

شیائومی می بند 6

ویژگی flashlight یا چراغ قوه در می بند 6 ، این امکان را به شما می دهد تا با انتخاب این گزینه در منوی دستگاه ، تمام پیکسل های روی نمایشگر را روشن کنید.پس از فعال کردن این عملکرد ، صفحه اصلی کاملاً سفید می شود و نور کافی را در منطقه تاریک ایجاد می کند.به طور کلی این ویژگی زمانی که ناگهان برق اتاق شما خاموش می شود و به گوشی خود برای روشن کردن چراغ قوه دسترسی ندارید ، می تواند خیلی مفید باشد .

شیائومی می بند یا همان می اسمارت بند 6 ، جدیدترین ردیاب تناسب اندام مقرون به صرفه شیائومی است که نسبت به می بند 5 ، هم از نمایشگر بزرگتر و تمام صفحه برخوردار است و نیز یک سنسور اضافه برای سنجش سطح اکسیژن خون ( SpO2 ) دارد که برای این روزهای شیوع گسترده بیماری کووید -19 می تواند بسیار مفید باشد .

مطلب مرتبط :
ضروری ترین نکته و ترفندهای می بند 4 که برای استفاده بهتر باید بدانید
چگونه یک عکس دلخواه برای تصویر زمینه می بند 5 تنظیم کنیم ؟

منبعجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *