چگونه از یک ویدیو یا گیف برای تصویر زمینه صفحه قفل آیفون استفاده کنیم ؟

تصویر زمینه صفحه قفل آیفون

به طور کلی در اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی ( به جز سامسونگ ) و آیفون ها ، راه حل داخلی برای استفاده از ویدیو یا تصاویر گیف به عنوان تصویر زمینه زنده وجود ندارد اما خوشبختانه ابزارهایی هستند که می توان به کمک آنها از ویدیوها به عنوان تصویر زمینه صفحه قفل آیفون استفاده کنید .


در سیستم عامل iOS تنها امکان استفاده از تصاویر ساده و عکس های زنده Live Photos برای تصویر زمینه لاک اسکرین وجود دارد و هنگامی که یک عکس لایو را به عنوان پس زمینه انتخاب کنید می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن روی صفحه ، تصویر را به حرکت در بیاورید .با این توضیح اگر می خواهید یک فیلم کوتاه را به عنوان تصویر زمینه صفحه قفل آیفون تنظیم کنید ، باید ابتدا فیلم را به Live Photo تبدیل کنید و سپس آن را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید.

intoLive یک برنامه محبوب برای این کار است که به شما امکان تنظیم یک ویدیو کوتاه برای تصویر زمینه صفحه قفل آیفون را می دهد و علاوه بر این می توانید از آن برای کارهای ویرایش اولیه مانند تغییر پس زمینه ، تنظیم سرعت پخش ، چرخش و غیره نیز استفاده کنید .در نسخه رایگان برنامه شما تنها امکان استفاده از ویدیوهای با طول 5 ثانیه برای تبدیل به تصویر زمینه را دارید اما می توانید ویدیوهای طولانی تر را نیز برش دهید .

نحوه تبدیل ویدیوها به تصویر زمینه صفحه قفل آیفون

1.برنامه intoLive را از اپ استور دانلود و نصب کنید .
2.برنامه را باز کنید و به ویدیویی که می خواهید به عکس زنده تبدیل کنید دسترسی پیدا کنید. پس از آن ، آن فیلم را انتخاب کنید تا به ویرایشگر بروید.

برنامه تبدیل ویدیو به تصویر زنده برای آیفون

3.در صفحه ویرایش ، شما می توانید می توانید مدت زمان کلیپ را تنظیم کنید ، پس زمینه ، عکس اصلی ، فیلتر ، سرعت ، اندازه ، برش و غیره را تغییر دهید.
4پس از انجام همه تغییرات مورد نظر خود ، روی Make در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

تبدیل ویدیو به تصویر زمینه صفحه قفل آیفون

5.اکنون باید چند دقیقه منتظر بمانید تا پردازش لازم برای تبدیل ویدیو به عکس زنده انجام شود .
6.سپس روی دکمه Save Live Photo برای ذخیره کردن عکس زنده ضربه بزنید .

7.برنامه Photos یا گالری آیفون خود را باز کنید و تصویر زنده ای که در محله قبل ایجاد شد را پیدا و روی آن ضربه بزنید .همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، باید یک علامت Live در گوشه بالای سمت چپ تصویر وجود داشته باشد .
8.سپس روی دکمه Share یا اشتراک گذاری در پایین ضربه بزنید و از منوی باز شده گزینه Use as Wallpaper را انتخاب کنید .

تبدیل ویدیو به تصویر زمینه صفحه قفل آیفون

9.اکنون مطمئن شوید Live Photo : On به معنی روشن بود عکس زنده روی تصویر وجود دارد و سپس روی دکمه Set ضربه بزنید .
10.برای تنظیم تصویر زنده برای صفحه قفل گزینه Set Lock Screen را انتخاب کنید .

تنظیم تصویر زمینه زنده روی صفحه قفل آیفون

11.اکنون تصویر روی صفحه قفل شما تنظیم شده و می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن روی صفحه آن را زنده کنید.

اگر شما یک کلیپ ویدیویی طولانی دارید و می خواهید از آن یک تصویر زمینه زنده برای صفحه قفل آیفون استفاده کنید ، برنامه VideoToLive قادر به انجام این کار است اما برای پردازش و تبدیل ویدیو به تصویر زنده نیاز به پردازش طولانی دارد .

مراحل تبدیل و تنظیم ویدیو به تصویر زنده در این برنامه هم تا حدود زیادی مشابه مراحل نشان داده شده در بالا است و یک پیش نمایش از تصویر در صفحه قفل در تمام مراحل به شما نشان داده می شود .

مطلب مرتبط :
چگونه ویدیوها را به تصاویر پس زمینه زنده برای گوشی اندروید تبدیل کنیم ؟
چگونه تصاویر لایو در آیفون را به ویدیو یا GIF تبدیل کنیم ؟

منبع techwiserجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *