معرفی بهترین برنامه های ویجت آب و هوا برای آیفون

ویجت آب و هوا برای آیفون

iOS 14 امکان استفاده از ابزارک های قابل تغییر در صفحه اصلی آیفون ها را فراهم کرده و این بزرگترین تغییر در رابط کاربری این سیستم عامل در سال های اخیر بوده است به همین منظور می خواهیم در ادامه چندین برنامه ویجت آب و هوا برای آیفون به شما معرفی کنیم .


ویجت پیش فرض آب و هوا در iOS 14 فقط پیش بینی دما و چند روز آینده را به شما ارائه می کند و در این زمینه برنامه های آب و هوا با ویجت های بهتر که شامل اطلاعات بیشتری از جمله سرعت باد ، سطح رطوبت ، شاخص UV و غیره می باشند ، کمک بیشتری به شما خواهند کرد .در ادامه ما 5 برنامه آب و هواشناسی آیفون را که ویجت های بهتری به شما ارائه می کنند را معرفی خواهیم کرد .

1.ClimaCell weather Assistant

ClimaCell یکی از بهترین برنامه های هواشناسی موجود است. این برنامه پیش بینی دقیقه به دقیقه ، هشدارهای باران و برف ، نقشه های کیفیت هوا و سرعت باد را به شما نشان می دهد .این برنامه یکی از بهترین ویجت های آب و هوا برای آیفون را هم ارائه می کند که در اندازه بزرگ آن ، شما می توانید اطلاعاتی مثل احتمال بارش در یک ساعت آینده و شاخص کیفیت هوا را در یک نگاه بدست بیاورید .

ویجت آب و هوا برای آیفون

در این جا می توانید چندین مکان متعدد را اضافه کنید و به عنوان مثال ، می توانید مکان خانه و محل کار خود را تنظیم کنید و دمای فعلی آنها را از طریق ابزارک صفحه اصلی مشاهده کنید.علاوه بر تمام این ها ClimaCell دارای یکپارچه سازی با برنامه تقویم گوگل هم می باشد و نسخه اندروید برنامه نیز موجود است .

2.HeyWeather

این یک برنامه کاربردی برای پیش بینی آب و هوا است که ویجت های زیبایی را می تواند در صفحه اصلی آیفون شما به نمایش بگذارد .نکته جالب در مورد این برنامه این است که شما می توانید ، رنگ ، آیکون و استایل ویجت ها را برای خود سفارشی سازی کنید .

ویجت آب و هوا برای آیفون

شما می توانید اندازه های مختلفی برای ویجت های هر مکان انتخاب کنید و از همه بهتر این که انیمیشن های زنده ابر و باران در داخل برنامه بسیار جذاب هستند . همچنین می توانید سرعت باد ،میزان رطوبت ، شاخص UV ، فشار ، و غیره را هم مشاهده کنید .

3.SolarWatch

سولارواچ تصویری مینیمالیستی و زیبا از شرایط آب و هوایی و چرخه روز و شب در مکان فعلی شما و هزاران مکان جهانی در سراسر جهان به نمایش می گذارد .این برنامه آب و هوای فعلی را در مرکز نشان می دهد در حالی که هوای 24 ساعت آینده به صورت کاملاً طبیعی و زیبا در اطراف چرخ خورشیدی نمایش داده می شود.

بهترین برنامه ویجت آب و هوا برای آیفون

علاوه بر چرخ خورشیدی ، زمان طلوع و غروب آفتاب و اطلاعات مربوط به زمان گرگ و میش مدنی ، دریایی و نجومی نمایش داده می شود.اما ویجت این برنامه ، مزیت های زیادی دارد که به صورت کلی تمام اطلاعات برنامه را نشان می دهد .ویژگی های بیشتری هم در این جا ارائه شده که مربوط به نسخه پولی خواهد بود .

4.Weather Line

این یکی دیگر از برنامه های خوب ویجت آب و هوا برای آیفون های با سیستم عامل iOS 14 و بالاتر باشد و برخی از جزئیات دقیق را روی صفحه اصلی به شما نشان خواهد داد .همچنین می توانید به اطلاعات اضافی مانند پیش بینی باران ، پوشش ابر ، سطح AQI ، شاخص UV ، سرعت باد ، زمان طلوع و غروب آفتاب ، فشار ، رطوبت و سایر موارد در داخل برنامه دسترسی پیدا کنید .

بهترین ابزارک آب و هوا برای آیفون

شما می توانید ظاهر و آیکون برنامه را سفارشی سازی کنید و حتی ظاهر ویجت صفحه اصلی هم قابل شخصی سازی می باشد .

5.Weather Widget

برنامه Weather Widget کاملاً متمرکز بر ارائه ابزارک های هواشناسی برای صفحه اصلی آیفون شما است.پس از نصب و باز کردن برنامه با تعدادی از بهترین ابزارک های آماده رو به رو خواهید شد که با ضربه زدن روی هر کدام باید آماده شوید که جزئیات ویجت خود را سفارشی سازی کنید .

شما می توانید رنگ و تصویر پس زمینه را تغییر دهید اما هیچ راهی برای تغییر فونت یا نمایش اطلاعات دیگر روی ویجت نخواهید داشت .

6.Color Widgets

این یک برنامه ویجت ساز برای آیفون است که به شما این امکان را میدهد تا یک ابزارک دلخواه را از ابتدا بسازید . سبک و عناصر طراحی ویجت های داخلی در این برنامه جالب خواهد بود به طوری که می توانید ابزارک های با شیب رنگی و یا کاملا ساده درست کنید .با این حال ، هیچ راهی برای مشاهده سایر اطلاعات وجود ندارد چرا که این در اصل یک برنامه ویجت ساز است و نه پیش بینی آب و هوا .

در پایان باید اضافه کنیم که اپل احتمالا در نسخه بعدی سیستم عامل iOS راه های دیگری برای بهبود ابزارک ها ارائه خواهد کرد که در نتیجه اطلاعات بیشتری را در یک نگاه به صفحه اصلی بدست خواهید آورد .

مطلب مرتبط :
با این دو برنامه ویجت های آیفون خود را شخصی سازی کنید
چگونه تصویر پس زمینه آیفون را به طور خودکار تغییر دهیم ؟
10 ویجت اندرویدی که واقعا برای شما مفید خواهند بود

منبع guidingtechجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *