آپدیت اندروید 11 برای گوشی نوکیا 2.2 هم راه اندازی شد

گوشی های هوشمند نوکیا

اکنون همه می دانند که اصلی ترین مزیت گوشی های جدید نوکیا که شرکت HMD گلوبال تولید می کند ، پشتیبانی خوب نرم افزاری حتی برای ارزان قیمت ترین دستگاه ها است .برای نمونه در همین ماه چندین گوشی رده پایین این برند شروع به دریافت اندروید 11 کرده اند و در آخرین مورد نوبت به نوکیا 2.2 رسیده است .


HMD گلوبال که در هفته گذشته سری جدید گوشی جدید میان رده و ارزان قیمت جدید نوکیا را معرفی کرده است ، در این چند سال نشان داده که می تواند حتی برای دستگاه های رده پایین و ارزان قیمت هم چند سال پشتیبانی نرم افزاری ارائه کند .سال گذشته این شرکت تمام دستگاه های خود حتی نوکیا 1 را هم به اندروید 10 مجهز کرد این در حالی بود که یک گوشی پرچمدار مثل گلکسی نوت 8 و اس 8 از دریافت آن بی بهره ماندند .

این شرکت فنلاندی که تا پیش از این دو سال به روزرسانی اصلی اندروید و سه سال به روزرسانی امنیتی را برای تمام دستگاه های خود انجام می داد ، اکنون برای گوشی های جدید نوکیا X20 و X10 وعده سال بار به روزرسانی اصلی اندروید را داده است ، کاری که سامسونگ هم برای برخی میان رده ها از سال گذشته شروع کرده است .

به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی نوکیا 2.2

پس از نوکیا 3.2 که اوایل فروردین ماه 1400 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد ، اکنون نوکیا 2.2 به لیست دریافت کنندگان این نسخه جدید اندروید اضافه شده است و این دومین و آخرین به روزرسانی اصلی برای این گوشی ارزان قیمت دوساله است .البته به روزرسانی های امنیتی تا یک سال دیگر هم ادامه دارد .

این به روزرسانی 1.2 گیگابایت حجم دارد و هم اکنون در بیش از ده کشور در جریان است اما طبق گفته HMD تا یک هفته دیگر تمام کاربران در سراسر دنیا باید به این آپدیت دسترسی پیدا کنند .اندروید 11 شامل ویژگی های جدید مهمی مثل حباب های چت ، سیستم مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف ، ضبط کننده داخلی صفحه و ابزارک کنترل پخش رسانه است .

مطلب مرتبط :
تصاویر گوشی نوکیا 6.3 یا 6.4 با دوربین چهارگانه فاش شد
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبع phonearenaجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *