گلکسی A13 5G به روزرسانی اندروید 13 با One UI 5 را دریافت کرد

گلکسی A13 5G

عملکرد سامسونگ در ارائه به‌ روزرسانی های اندروید 13 خارق‌العاده بوده است. تاکنون هیچ شرکت دیگری به اندازه سامسونگ به‌ روزرسانی پایدار اندروید 13 را برای گوشی‌های مختلف منتشر نکرده است. امروز، این شرکت آپدیت اندروید 13 را برای گلکسی A13 5G در کشورهای مختلف اروپایی منتشر کرده است.


به نظر می رسد هدف سامسونگ برای پایان به روزرسانی های اندروید 13 تا قبل شروع سال 2023 دست یافتنی خواهد شد . حتی کره ای ها برای سال آینده هم برنامه ریزی کرده اند تا سریع تر به روزرسانی های اندروید 14 را منتشر کنند و به زودی سامسونگ یکی از ضعف های مهم اندروید نسبت به iOS را برطرف خواهد کرد.

پس از اینکه در هفته های اخیر به روزرسانی های اندروید 13 با One UI 5.0 برای گوشی های میان رده سامسونگ منتشر شد ، حالا دستگاه های ارزان قیمت جدیدتر در اولویت خواهند بود .امروز گلکسی A13 5G به روزرسانی اندروید 13 را با شماره فریمور A136BXXU2BVK3 دریافت کرده است .این به روزرسانی در کشورهای مختلف اروپایی از جمله فرانسه ، ایرلند، ایتالیا، لهستان، پرتغال، صربستان، اسلوونی، سوئیس، جمهوری چک و بریتانیا در حال اجراست .

One UI 5 برای گوشی گلکسی A33
سفارشی سازی صفحه قفل در One UI 5

اندروید 13 به نوعی نسخه بهبود یافته ای از اندروید 12 است و تغیییرات قابل توجه ای در آن وجود ندارد اما در عوض سامسونگ در رابط کاربری One UI 5.0 ویژگی های جدید خوبی از جمله امکان سفارشی سازی صفحه قفل و ویجت های گروهی را ارائه کرده و همچنین تمام برنامه های اصلی را بازسازی و بهبود بخشیده است .

اگر از کاربران گلکسی A13 هستید می توانید برای بررسی به روزرسانی های جدید به قسمت Software update در برنامه تنظیمات بروید و روی دکمه Download and install ضربه بزنید .گلکسی A13 5G با سیستم عامل اندروید 12 معرفی شد و این اولین آپدیت اصلی سیستم عامل برای این دستگاه است و انتظار می رود که حداقل یک به روزرسانی دیگر در سال آینده دریافت کند .

منبعجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *