دانلود کنید : مجموعه بهترین تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

تصویر زمینه برای آیفون

یکی از ساده ترین اقداماتی که می توانید برای تغییر تجربه کاربری گوشی های خود انجام دهید ، تغییر تصویر زمینه صفحه اصلی و صفحه قفل است .اکنون فصل زمستان است و اگر به دنبال تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون خود هستید ، جای مناسبی هستید .


اگر از دنبال کنندگان ما هستید ، حتما می دانید که تاکنون تصاویر پس زمینه بسیار متنوعی را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید از این جا به آنها دسترسی داشته باشید .اما در این مطلب نوبت به تصاویر پس زمینه زمستانی رسیده است که همه آنها در درجه اول برای آیفون 11 ، 12 و 13 بهینه شده اند اما شما می توانید از آنها را روی آیفون قدیمی یا حتی دستگاه اندرویدی خود نیز استفاده کنید .

تمام تصاویر ارائه شده در زیر از وضوح 2532*1170 پیکسل برخوردارند و می توانید هر کدام را با وضوح کامل از لینک زیر آن دانلود کنید .

1.والپیپر زمستانی Snow Path

تصاویر پس زمینه زمستانی

اولین تصویر زمینه زمستانی ما یکی از بهترین هاست .همان طور که از نامش پیداست در اینجا یک تصویر از برف تازه در یک جاده خیالی با چشم انداز غروب آفتاب را داریم که برای صفحه قفل دستگاه شما بسیار مناسب خواهد بود .

2.والپیپر سینمایی ونکوور

تصاویر پس زمینه زمستانی

این تصویر زیبا را یکی از کاربران وب سایت Reddit سه سال پیش در هنگام بارش برف در ونکوور گرفته است. این تصویر دارای پل معروف دروازه شیرهای ونکوور است که یک منظره سینمایی و جالبی دارد .

3.والپیپر برف زمستان برای آیفون

تصاویر پس زمینه زمستانی

تصویر زمینه زمستانی بعدی ما یکی از والپیپرهای پیش فرض در گوشی های شیائومی است که دارای اولین برف فصل، کوه ها و جاده ای با رنگ آبی است.شما می توانید این تصویر را که برای مدل های سری آیفون 12 و آیفون 13 بهینه شده را از لینک زیر دانلود کنید .

4.تصویر زمینه زمستانی با ماشین اسپورت

تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

اگر عاشق ماشین های اسپرت هستید، پس ما برای شما والپیپر مخصوص زمستانی داریم. این تصویر زمینه یک ماشین آئودی را در جاده ای پوشیده از برف نشان می دهد، این ماشین به لطف رنگ خاکستری تیره با چراغ های LED زرد چشمگیر به نظر می رسد.

5.تصویر زمینه Winter Woods

تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

این یکی دیگر از تصاویر پس زمینه زمستانی ما برای آیفون است که عکسی از مه غلیظ و برف روی درختان جنگل را نمایش می دهد .اگر به دنبال یک تصویر زمینه مینیمال زمستانی هستید پس احتمالا این گزینه خوبی خواهد بود .

6.Snowmelt یا برف در حال ذوب

تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

اگر دوست دارید از آیفون خود در حالت تاریک استفاده کنید، پس احتمالا این تصویر زمینه برای شما مناسب است.این والپیپر جذاب زمستانی دارای رودخانه، ذوب برف، کوه ها، درختان و آسمان تاریک است.

7.Frozen River یا رودخانه یخ زده

تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

این والپیپر یکی دیگر از مناظر مربوط به کشور کانادا است. به طور دقیق این تصویر از شهر تورنتو است که دارای رودخانه یخ زده با ابرهای تیره است. ما این تصویر را برای سری آیفون X، XR، XR، آیفون 11، 12 و 13 بهینه کردیم.

8.Spiti Valley

تصاویر پس زمینه زمستانی برای آیفون

اسپیتی یک کوه سرد بیابانی در هیمالیا است و این تصویر کوهی پوشیده از برف، ابرهای تیره، رودخانه و جاده های هیمالیا را به رخ می کشد.با استفاده از این تصویر در صفحه اصلی و صفحه قفل آیفون خود لذت خواهید برد.

9.تصویر زمینه شهر زمستانی

مجموعه ما از بهترین والپیپرهای زمستانی برای آیفون دارای دو تصویر سینمایی است، یکی از پل ونکوور که در بالا مشاهده کردید و دیگری از شهر نیویورک. هر دو تصویر شامل بارش برف، ساختمان‌ها و بزرگراه هستند.

10.تصویر زمینه کوه های پوشیده از برف

این تصویر زمینه کوه های زیبای پوشیده از برف و طوفان آفتاب را به نمایش می گذارد.همان طور که در تصویر پیش نمایش می بینید این واقعا زیبا به نظر می رسد به خصوص برای صفحه قفل آیفون ها .

11.تصویر زمینه از شب های زمستان

اگر به دنبال یک تصویر زمینه مینیمال هستید، تصویر یازدهم برای شما مناسب است. این یک تصویر زمینه آمولد با 61 درصد تاریکی است و به شما در صرفه جویی در باتری آیفون در حالت تم تاریک یا Dark Mode کمک می کند.

12.تصویر زمینه برف روی درخت

همان طور که از نامش پیداست ، این تصویر یک درخت پوشیده از برف را نمایش می دهد و شما می توانید آن را از لینک زیر در وضوح 2532*1170 پیکسل دانلود کنید .

13.تصویر زمینه یک روز زمستانی

تصویر بعدی در لیست بهترین والپیپرهای زمستانی برای آیفون، مناظری است که یک روز زمستانی را با خیابانی پوشیده از برف، درختان و مردم در اطراف خیابان نشان می دهد. این تصویر برای صفحه اصلی iOS بهینه شده است و به خوبی می تواند حس یک روز برفی را که برای ما کم یاب شده القا کند .

14.دریاچه یخ زده

Frozen Lake یا دریاچه یخ زده یکی دیگر از تصاویر پس زمینه زمستانی ما برای آیفون است که مربوط به پارک ملی یوهو،در بریتیش کلمبیا است و بسیار زیبا به نظر می رسد.

15.Snow Hut

این دومین والپیپر زمستانی آیفون است که برای پنل های AMOLED بهینه شده است. این یکی بیش از 40 درصد سیاهی دارد، جدا از آن درخت، برف، کلبه و شب وجود دارد که تصویر بی نظیری را به وجود آورده است .

16.تصویر زمینه زمستانی Just White

Just White یا فقط سفید به خوبی بیانگر این تصویر زمینه زمستانی است .بله، این تصویر کوهی با درختان و کلبه ای را پس از بارش برف نشان می دهد. اگر به دنبال چیزی سفید هستید، شماره شانزده برای شما مناسب است.

17.تصویر زمینه جشن زمستانی

کاغذ دیواری بعدی در لیست بهترین والپیپرهای زمستانی ما نشان دهنده جشنواره شکرگزاری و زمستان ها است. تصویر شامل برف، انواع توت ها، پرتقال، و چراغ ها است و برای صفحه قفل آیفون زیبا به نظر می رسد.

18.تصویر زمینه شهر زمستانی

این تصویر هم یک روز زمستانی در شهر را نمایش می دهد که در آن شخصی با چتر ، درختان ، ساختمان و غیره را می بینید .این تصویر هم برای آیفون بهینه شده است .

19.تصویر زمینه مخفیگاه زمستانی

این یک عکس واقعی است که توسط این کاربر @eberhardgross گرفته شده است و با بیشتر از 40 درصد تاریکی برای آیفون هایی با پنل OLED بهینه شده است .

20.Winter Landscape

آخرین تصویر زمینه زمستانی ما برای آیفون ها ، یک منظره زیبا از کوه و درختان را نشان میدهد که برای تم روشن آیفون مناسب است .

در پایان به نظر شما کدام یک از این تصاویر پس زمینه زمستانی برای صفحه اصلی آیفون و کدام یک برای صفحه قفل بهتر هستند ؟

منبعجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *