قابلیت واکنش به پیام ها در واتس اپ برای تمام کاربران اضافه شد

واکنش به پیام در واتس اپ

واتس اپ از مدت ها پیش در حال کار روی قابلیت واکنش به پیام ها با ایموجی است و اکنون پس از چند ماه این ویژگی به صورت گسترده در اختیار کاربران قرار می گیرد .با این حال به نظر می رسد چند روزی زمان می برد تا همه کاربران بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند .


واتس اپ هنوز محبوبترین پلتفرم پیام رسان در گوشی های هوشمند است اما این دلیل نمی شود که متا ( فیسبوک سابق) ویژگی های جدیدی به آن اضافه نکند .این شرکت اخیرا ویژگی های جدیدی از جمله افزایش تعداد کاربران گروه ها و ارسال فایل های حجیم را به واتس اپ اضافه کرده اما مهم تر از این ها قابلیتی است که از مدت ها پیش در پیام رسان های دیگری مثل تلگرام ، iMessage و حتی دایرکت اینستاگرام وجود دارد : واکنش به پیام ها با ایموجی

واکنش‌های واتس‌اپ هم اکنون تنها شامل شش ایموجی ( لایک، قلب، خنده، غمگین، تعجب و تشکر ) می شود با این حال انتظار می رود تا چند ماه دیگر موارد بیشتری در دسترس باشد .برای استفاده از واکنش های پیام واتس اپ ، کافی است هر پیامی را که می خواهید به آن واکنش نشان دهید را فشار داده و نگه دارید تا پنجره پاپ‌آپ جدید ظاهر شود .سپس فقط روی یکی از شش گزینه موجود ضربه بزنید تا واکنش شما در زیر پیام انتخاب شده نمایش داده شود .

واکنش به پیام ها در واتس اپ

واتس اپ همچنین در حال آزمایش یک ویژگی برای فعال یا غیرفعال کردن اعلان ها برای واکنش به پیام هایی است که ارسال کرده اید. برای خاموش یا روشن کردن اعلان واکنش ها می توانید از تنظیمات داخلی واتس اپ به قسمت Notifications ( اعلان ها ) بروید و گزینه Reaction Notifications ( اعلان های واکنش ) را مشاهده کنید .

این ویژگی در واتس اپ باعث بیشتر شدن احساس در چت های شما می شود و در کل یک راه ساده برای از بین بردن درهم ریختگی های غیرضروری است که از روش فعلی ارسال ایموجی به عنوان واکنش به پیام ها ناشی می شود.

منبع


مطلب مرتبط :
نحوه ارسال فیلم و عکس های ناپدیدشونده در واتساپ ( یک بار مصرف )
این دو تنظیم امنیتی واتساپ را همین الان فعال کنیدجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *