چگونه از پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ برای ویرایش عکس ها استفاده کنیم ؟

پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ

گوگل برای اولین بار قابلیتی با نام Magic Eraser یا پاک کن جادویی را در سری پیکسل 6 معرفی کرد که امکان حذف اشیاء اضافه از روی عکس های گرفته شده را فراهم می کند .اندکی بعد سامسونگ هم به همراه سری گلکسی S22 قابلیت مشابهی با عنوان Object Eraser را ارائه کرد .پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ دقیقا مشابه آنچه که در تلفن های پیکسل 6 هستند عمل می کند و شاید هم بهتر .


پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ چیست؟

Object Eraser یا پاک کن اشیاء یک ابزار ویرایش عکس در برنامه گالری دستگاه های گلکسی است که می تواند اشیاء و افراد ناخواسته را از عکسی که قبلاً آن را گرفته اید حذف کند. فرض کنید یک عکس سلفی گرفته اید، اما در پس‌زمینه افرادی وجود دارد که نمی‌شناسید.برای حذف آنها از روی عکس می توانید از پاک کن اشیا استفاده کنید. اخیراً سامسونگ حتی قابلیت حذف سایه‌ها و بازتاب‌های عکس‌ها را با استفاده از این ویژگی اضافه کرده است که آن را به ابزاری قدرتمند برای ویرایش و تغییر ظاهر تصاویر شما تبدیل می کند.

قبل از اینکه به شما بگوییم چگونه از پاک کن اشیا به طور موثر استفاده کنید، مهم است که ابتدا برنامه گالری سامسونگ خود به آخرین نسخه به روز کنید. به این منظور باید ابتدا به فروشگاه گلکسی استور بروید و گالری سامسونگ یا Samsung Gallery را از نوار جست و جو در بالا سرچ و پیدا کنید .اکنون در صورت وجود به روزرسانی جدید آن را نصب کنید .

نحوه حذف اشیا و افراد با استفاده از پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ

1.تصویری را که می خواهید ویرایش کنید در برنامه گالری باز کنید.
2.روی دکمه ویرایش ( مداد کوچک ) در پایین ضربه بزنید .
3.در صفحه ویرایش ، روی دکمه سه نقطه در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید .

گزینه Object Eraser در گالری گوشی سامسونگ

2.اکنون از منوی باز شده گزینه Object Eraser یا پاک کن اشیا را انتخاب کنید .(نکته : پاک کن اشیا فقط در گوشی های پرچمدار و برخی میان رده های گران قیمت تر گلکسی وجود دارد .)
3.اکنون باید اشیا یا افرادی را که می خواهید از عکس پاک کنید را انتخاب کنید یا دور آنها یک خط ترسیم کنید .استفاده از قلم به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری این کار را انجام دهید .همچنین برای ترسیم دقیق تر می توانید روی تصویر زوم کنید .

 پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ

4.پس از انتخاب تمام اشیاء مربوطه، روی گزینه Erase یا پاک کردن ضربه بزنید.
5.اکنون منتظر بمانید تا روند پردازش انجام شود و سپس تمام اشیای انتخاب شده شما از تصویر حذف خواهند شد. همین روش را برای تمام اشیایی که می خواهید پاک کنید تکرار کنید.

پاک کردن افراد از عکس در گوشی سامسونگ

6.هنگامی که تمام اشیاء را پاک کردید، روی گزینه Done یا انجام ضربه بزنید.
7.در نهایت روی دکمه Save یا ذخیره در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا تلفن اشیایی را که انتخاب کرده اید حذف کند و تصویر نهایی ذخیره شود.

استفاده از  پاک کن اشیا در گوشی سامسونگ

در نهایت اگر تلفن گلکسی شما هم پاک کن اشیا دارد خوشحال خواهیم شد که تجربه کار با آن و مدل دستگاه خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .

منبع


مطلب مرتبط :
نحوه استفاده از ابزارک های هوشمند در گوشی سامسونگ با One UI 4.1
آموزش ویرایش عکس ها در نسخه جدید برنامه گوگل Photosجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *