نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام و نکاتی که برای انتخاب عکس باید بدانید

rp_Instagram-ready-to-give-influencers-and-celebs-specialized-tools-via-Creator-Accounts.jpg

عکس پروفایل اینستاگرام شما چند ساله است؟ اگر مثل من بعد از مدت ها بخواهید عکس پروفایل خود را تغییر دهید شاید این کار ساده برای شما هم کمی سخت باشد . به هر حال تغییر عکس پروفایل اینستاگرام آسان است اما اگر برای شما پیچیده شده ، در ادامه همراه ما باشید .


اینستاگرام به تنهایی بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه و 500 میلیون کاربر فعال روزانه دارد و این باعث می شود که دیده شدن در این پلتفرم چالش برانگیز باشد .با این حال جدا از ارسال مطالب جالب و با کیفیت، می توانید روی بیوگرافی خود هم کار کنید تا توجه کاربران بیشتری را جلب کنید . تغییر عکس پروفایل یک راه سریع برای رسیدن به این هدف است .

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون

چه از اینستاگرام در آیفون یا دستگاه اندرویدی استفاده کنید، مراحلی که باید برای تغییر عکس پروفایل اینستاگرام خود دنبال کنید یکسان است.

1.برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
2.اکنون از بالا صفحه روی دکمه آبی رنگ Edit profile ( ویرایش نمایه ) ضربه بزنید .
3.در صفحه ویرایش پروفایل روی Change profile photo ( تغییر عکس نمایه ) در زیر تصویر فعلی پروفایل ضربه بزنید .

تغییر عکس پروفایل اینستاگرام

4.گزینه New profile photo ( عکس نمایه جدید ) را انتخاب کنید .
5.در این مرحله می توانید عکس دلخواه خود را از گالری انتخاب کنید یا با ضربه روی گزینه Photo در پایین صفحه ، برنامه دوربین را راه اندازی کنید و عکس خود را بگیرید .
6.در نهایت روی Done ( انجام ) یا نماد تیک در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و منتظر بمانید تا تصویر شما بارگذاری شود.

نکته : حتما می دانید که اینستاگرام از مدت ها پیش امکان استفاده از آواتار برای تصویر پروفایل را هم فراهم کرده و استفاده از این نوع تصاویر پروفایل می تواند راه خوبی برای متفاوت شدن از دیگر کاربران باشد .اگر می خواهید این را امتحان کنید در مرحله 4 به جای گزینه New profile photo گزینه Edit avatar profile picture را انتخاب کنید و مراحل بعدی را ادامه دهید تا یک آواتار برای خود بسازید .

نکاتی برای انتخاب یک عکس پروفایل خوب در اینستاگرام

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، عکس پروفایل شما یکی از عناصری است که می تواند به بهتر شدن اینستاگرام شما یا هر پلتفرم رسانه اجتماعی کمک کند،به همین دلیل باید در مورد عکسی که آپلود می کنید هوشمندانه عمل کنید.در وهله اول باید حتما عکس خود آپلود کنید مگر اینکه اکانت شما مربوط به موضوع دیگری باشد .این به سایر کاربران کمک می کند تا بهتر با شما ارتباط برقرار کنند و بدانند چه کسی پشت اکانتی است که با آن درگیر هستند.

انتخاب عکس پروفایل خوب برای اینستاگرام

از آنجایی که تصویر پروفایل اینستاگرام شما به عنوان یک نماد کوچک در نمایه شما ظاهر می شود، آپلود یک عکس کامل و تمام بدن منطقی نیست.به جای آن از گردن به بالا عکس واضحی از خود بگیرید.عکسی را انتخاب کنید که در آن لبخند می زنید و گرم و خوش برخورد به نظر می رسید.( برای اکانت های کاری یا تجاری خود ، سعی کنید عکسی را انتخاب نکنید که جدی یا غیرقابل دسترس به نظر می رسید )

در نهایت، از گذاشتن عکس پروفایلی که به شدت ویرایش شده یا دارای فیلتر است، خودداری کنید، مگر اینکه با موضوع اکانت شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، اگر نمایه شما دارای زیبایی شناسی سیاه و سفید است، آپلود عکس پروفایل سیاه و سفید منطقی است. در غیر این صورت، آن را روشن و شفاف نگه دارید.

هر روز میلیون ها نفر برای جلب توجه مردم در اینستاگرام رقابت می کنند. عکس پروفایل شما اغلب اولین چیزی است که مردم هنگام پیمایش در فید خود یا زمانی که در حساب شما قرار می گیرند متوجه آن می شوند. شما فقط چند ثانیه فرصت دارید که توجه آنها را جلب کنید و آنها را حفظ کنید، بنابراین آنها را با یک عکس پروفایل تمیز و واضح وادار کنید که شما را دنبال کنند .

منبع


مطلب مرتبط :
چگونه ترتیب نمایش پست ها در اینستاگرام را از حالت الگوریتمی به زمانی تغییر دهیم ؟
چگونه رنگ پس زمینه استوری ها در اینستاگرام را تغییر دهیم ؟
چند ترفند برای مشاهده مخفی استوری های اینستاگرام


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *