ویرایشگر ویدیویی برای برنامه گوگل photos اندروید هم اضافه شد

گوگل photos اندروید

گوگل photos یکی از بهترین برنامه های ذخیره سازی و مدیریت عکس و ویدیو برای اندروید و iOS است که به صورت مداوم در حال بدست آوردن ویژگی های جدید است .این برنامه که در ماه های گذشته ویژگی های جدیدی برای ویرایش عکس بدست آورده اکنون ابزارهایی برای ویرایش ویدیو هم در اختیار شما می گذارد .


ویرایشگر ویدیو که پیش از این برای نسخه iOS برنامه گوگل photos منتشر شده بود اکنون برای اندروید آماده شده و چند روز و هفته آینده برای تمام کاربران در دسترس خواهد گرفت .اگر تجربه کار با ویرایشگرهای ویدیویی را ندارید یا نمی خواهید از یک برنامه مخصوص برای این کار روی گوشی خود استفاده کنید ، این ویژگی خیلی مفید خواهد بود.

این ویرایشگر بیش از 30 کنترل دارد که از جمله مهم ترین آنها قابلیت برش ، تغییر پرسپکتیو ، افزودن فیلترها ، اعمال ویرایش های دقیق از جمله میزان روشنایی ، کنتراست ، اشباع ، گرما و غیره می باشد .

ویرایشگر ویدیویی برای برنامه گوگل photos

علاوه بر تمام این ابزارها ، در این به روزرسانی جدید گوگل فتوز چند ویژگی پولی که تا پیش از این فقط برای گوشی های گوگل پیکسل در دسترس بود هم اضافه شده و تنها برای کاربرانی که اشتراک گوگل One را دارند ، در دسترس خواهد بود .Portrait Blur و Portrait Light از جمله آنها هستند که امکان تار کردن پس زمینه عکس هایی( فقط برای انسان ) را که فاقد اطلاعات عمق هستند ، فراهم می کنند .

علاوه بر این کاربرانی که اشتراک گوگل One را داشته باشند ، خواهند توانست از یک قابلیت super filters یا فیلترهای فوق العاده برخوردار باشند که با استفاده از یادگیری ماشینی ، این فیلترها فقط با یک ضربه ویرایش های پیچیده ای را روی تصاویر اعمال می کنند.

گوگل می گوید کاربران برای استفاده از این ویژگی های ویرایش جدید به دستگاهی با 3 گیگابایت رم و اندروید 8.0 به بالا نیاز دارند.همچنین باید اضافه کنیم که هزینه اشتراک گوگل One برای هر ماه 1.99 دلار است که علاوه بر ویژگی های بیشتر به شما فضای ذخیره سازی بیشتری را هم می دهد .

مطلب مرتبط :
آموزش راه اندازی و تنظیم گوگل Photos روی گوشی اندرویدی
آموزش ویرایش عکس ها در نسخه جدید برنامه گوگل Photos
چگونه از قابلیت پیام رسانی در گوگل Photos استفاده کنیم ؟

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *